leona levis zivotopis

21. dubna 2008 v 10:43 | Lucka Vlasáková
Leona Levis-zivotopis
Profese: Zpěvačka
Datum narození: 03.04.1985
Místo narození: Islington, Londýn, Velká Británie
Znamení: Beran
Životopis:
Celým jménem Leona Louise Lewis.
Dvaadvacetiletá vítězka loňského ročníku britské soutěže X Factor vydala 18. listopadu album pojmenované ,,Spirit". Jak se mu daří?
No hned v úvodu můžeme říci, že úspěch v prodejnosti desky je veliký. Dokonce překonalo i rekord nejrychleji prodávané desky v historii UK chart. Těžko říci, do jaké míry v tom hrálo prim davové pobláznění, které doprovází soutěže podobné této. Řekla bych, že veliký. Ale na druhou stranu proč to chápat pouze jako negativum, že.
Singl ,,Bleeding Love" taktéž nějakou chvíli okupoval první příčku britského žebříčku. No chytlavá tahle věc asi trochu je, to je fakt. Nicméně nemohu se zbavit pocitu, že předložené album je spíše popovější záležitostí. V podstatě po prvním poslechu jsem se sama sebe ptala co společného tohle s RnB má. Přesto se tato zpěvačka často dostává do spojení s ním. Leona má určitě příjemný hlas, i když se bojím, že by se mohl stát lehce zaměnitelným. Písně jsou celkem fajn, ale nějaké rozbředlé či co a popravdě mě zatím ještě k uchvacujícím pocitům nedovedli.
Z celé desky mě vlastně baví všehovšudy tři knedlíky, zbytek mi připadá jako taková ta Univerzální Hnědá Omáčka, po chvíli ani nevíte jak vlastně chutnala. Ačkoli tedy na mě tohle album působí spíše těžkopádně a jak se říká ,,nemastně, neslaně", slečně Lewisové určitě fandím. Dát na první dojem se někdy sakra nevyplácí a tohle je třeba zrovna ten případ.
Leona by měla v příštích dnech také spolupracovat se Seanem Kingstonem, který dle svých slov považuje Leonu za osobu se skvělým hlasem i stylem. Prý se máme na co těšit. No uvidíme;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama