Muzikál ze střední 3

14. dubna 2008 v 13:25 | Lucka Vlasáková
1,Už jsem četl scénář a můžu vám prozradit,že je opravdu výborný,říká k natáčení dalšího dílu Zac Efron,který si opět zahraje hlavní roli Troye.
2,I když Vanessa patří spolu se Zacem k h¨lavním hercům obou filmů,své místo v dalším pokračování prý neměla vůbec jisté kvůli nedávnému skandálu s odhalenými fotkami,které doslova obletěli celý svět!Jsou to jen pomluvymvyvrací všechny dohady sama Vanessa,která už podepsalal smlouvu.
3,Podle zákulisních informací se začne natáčet už v lednu 2008 na stejném méstě jako ve dvou předešlých dílech,v Salt Lake City ve státě Utah.Produkce filmu ted pilně pracuje na skládaní hudby!Snad bude stejně tak úspěšná jako písničky z předešlých dílů,jejichž CD se stalo nejprodávanější deskou všech dob!
4,Z původně televizního filmu se stal během krátké doby celosvětový hit,který vidělo neuvěřitelných 160 milionů lidí!Jenom při premiéře ve Velké Británii si dvojku pustilo dalších 17 milionů nadšených diváků!Překoná třetí díl další rekordy?
5,To,že by přijal roli v trojce jen kvůli penězům(jeho honorář se údajně pohybuje mezi 3 a5 miliony dolarů),Zac rozhodně odmítá.Nevím,kdo si tohle vymyslel,protože to fakt není pravda,říká.
6,Kolem samotného příběhu trojky existuje spousta dohadů.Původně se měl natočit strašidelný halloweenský příběh,ale nakonec se tvůrci nejspíš zaměří na maturitní rok hlavních hrdinů!Při natáčení dvou předešlých dílů jsme se skvěle bavili,což je hodně vzácné,pochvaluje si Zac,který se právě ted učí texty z nového honoráře.Přesné detaily nového příběhu jsou tak pořád přísně tajné!
-Oficiální stránky HSM najdeš na této internetové adrese → Tady
//
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jesi si tu byl/a tag plsík klikni...♥

*CliCk*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama